امروز دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
  تبلیغات

سرور ایران ADS ADS

فروشگاه ساز پرستاشاپ فارسی نسخه 1.4.9Reviewed by H0sseiN on Dec 2Rating:

نسخه ۱.۴.۹ فروشگاه ساز قدرتمند Prestashop منتشر شد. هم اکنون می توانید نسخه‌ی ۱.۴.۹ فروشگاه ساز پرستا شاپ را به صورت کاملا پارسی و  دو جهته (قابلیت استفاده‌ی هم زمان از حالت چپ چین و راست چین بر اساس زبان انتخابی) دریافت کنید! در این نسخه قابلیت ارتقا از تمامی نسخه های قبلی وجود دارد.

 

پرستاشاپ

 

 

چرا نسخه ۱.۴.۹.۰ ارایه می شود؟

در حالی که نسخه ۱.۵ نهایی شده چرا نسخه ۱.۴.۹ هم بومی شده و برای دانلود در سایت قرار می گیرد؟ پرستاشاپ قبل از انتشار نسخه ۱.۵ این نسخه را منتشر کرده و به تمامی فروشگاه های پرستا شاپی توصیه کرده به این نسخه ارتقا دهند. به این دلیل که نسخه ۱.۵ هنوز نوپاست و ماژول ها و قالب های کمی دارد و برای ارتقا یا استفاده عمومی خیلی توصیه نمی شود.
به این نکته توجه کنید که نسخه ۱.۴.۹ به اندازه ۳۰۰ درصد سریع تر از نسخه های قبلی است! به تمام افرادی که از نسخه ۱.۴ استفاده می کنند توصیه میکنم پرستاشاپ خود را به این نسخه ارتقا دهند.
البته این نکته هم رو هم اضافه کنم که ارتقا با استفاده از ماژول ارتقای خودکار ممکن است. (فقط برای افرادی که از نسخه ۱.۴ استفاده می کنند). برای این کار پس از ارتقا باید فایل ۴ مگابایتی که در انتهای این صفحه است را به پوشه روت منتقل کرده و از حالت فشرده خارج کنید. با این روش ممکن است برخی سربرگ های مدیریت انگلیسی شوند.

 

 

 

» دانلود مستقیم PrestaShop 1.4.9 Farsi

» پیش نمایش: Demo

» حجم: ۲۱ مگابایت

» منبع: www.nuller.ir

 

 

 

 

 

فروشگاه ساز | بازدیدها : 4,367

ADS

نام شما :
پست الکترونیک شما :